Vrouwen lachen samen bij het vrouwenweekend van Baptistengemeente Katwijk

Even weg uit de drukte van alledag, de natuur in en tijd nemen voor God en elkaar. Van 20 t/m 22 maart 2026 organiseren we opnieuw het jaarlijkse vrouwenweekend van Baptistengemeente Katwijk. Dit keer verblijven we op De Betteld in Amerongen, midden in een prachtige bosrijke omgeving. En goed nieuws: er zijn nog een paar plekken beschikbaar!

Tijdens dit weekend staan ontmoeting, verdieping en ontspanning centraal. Sprekers Willem Tukker en Gerrit Mes zullen ons meenemen in het Woord van God. We zingen samen tot eer van Hem, delen momenten van bezinning en laten ons bemoedigen. Maar er is ook volop ruimte voor gezelligheid. Denk aan heerlijke maaltijden en lekkernijen verzorgd door ons geweldige kookteam, sport en spel, vrije tijd, ontspanning en natuurlijk een flinke dosis humor. Een weekend waarin geloof en vriendschap hand in hand gaan.

Ga je deze keer weer mee?

Of is dit het moment om voor het eerst aan te sluiten? Je bent van harte welkom! Er zijn nog een paar plekken beschikbaar. Bij de kamerindeling proberen we zoveel mogelijk rekening te houden met jullie wensen. Helaas kunnen we geen rekening houden met allergieën of speciale diëten. In dat geval kun je eventueel zelf eten meenemen. Bij annulering vindt geen restitutie plaats; mogelijk kun je onderling iemand anders in jouw plaats laten gaan. Wij zien uit naar een weekend waarin God centraal staat en waarin we elkaar beter mogen leren kennen.

Praktische informatie

Datum: 20 t/m 22 maart 2026
Locatie: De Betteld, Amerongen
Aanmelden kan tot en met 13 maart 2026 via de website:

Laatste Update