Tijdens de jubileumweek verschijnt er een unieke, eenmalige jubileumglossy over 40 jaar Baptisten Katwijk. In de glossy wordt een sponsoroverzicht opgenomen van ondernemers uit de gemeente. Bent u ondernemer (schilder, accountant, hovenier of elektricien) en wilt u dit project mede mogelijk maken? Adverteer dan in de glossy met uw logo en naamsvermelding.
Oplage
Het magazine wat ook voor nieuwe gemeenteleden een bijzondere inkijk geeft in de (geschiedenis van de) gemeente, biedt de mogelijkheid voor ondernemers om zich te presenteren voor een breed publiek. De glossy wordt in een oplage van 2.000 exemplaren gedrukt en zal gedurende 2024 meegegeven worden aan gasten, nieuwe en bestaande leden.
Tarief
De glossy biedt plek voor maximaal twintig ondernemers die hun logo met een kort bedrijfsprofiel en contactgegevens in het blad opgenomen kunnen worden. Voor een donatie van minimaal 100 euro krijg je een plekje in de glossy. Op deze manier kunnen we de kosten van het drukwerk mogelijk maken en bieden we ondernemers in de gemeente de mogelijkheid om zichzelf bekend te maken. Een win-winsituatie dus.
Vragen? Mail naar [email protected]